admin
admin 09 Feb 2019
0

Up next

ZEBRA - Animation Short Film
12 Apr 2019
ZEBRA - Animation Short Film
irish · 0 Views

İkinci Şans - Tek Parça Film (Yerli Film)

0 Views

Başrollerinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı "İkinci Şans" filminden en özel sahneler Avşar Film YouTube kanalında!

İkinci Şans filminden en özel sahneleri izlemek için;
https://www.youtube.com/playli....st?list=PLGq8JCkcsJK

Birbirinden taban tabana zıt iki yalnız insanın yolları kesişir. Biri matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın, Yasemin, diğeri Cemal Et restoranın sahibi karizmatik gurme, Cemal. Cemal ele avuca sığmaz, dışa dönük, gamsız, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir adamdır. Yasemin ise geçmişte yaptıgı yanlış bir seçimin yaralarını sarmaya çalışan, kalın kabukları olan, yaşayacağı her şeyi matematiksel hesaplar yaparak kararlaştıran, ürkek, korumacı bir kadındır. Normal hayatta birbirlerinin yüzüne bile bakmayacak bu iki kişinin karşılaşması önce kavgalarla başlayıp sonra aşka dönüşüp sonra da bizi hüzne boğacaktır. İkilinin ortak yanı her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğudur. Her ikisinin de derinlerine indiğimizde bunun kolay bir aşk olmayacağını görürüz.

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın Asmalı Konak'tan sonra yeniden bir araya geldikleri İkinci Şans filminin en özel sahneleri için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
???? http://bit.ly/AvsarFilmYoutube

#İkinciŞans #ÖzcanDeniz #NurgülYeşilçay

Show more

Domain for sale

= tokens.org : Make offer = = m6.com : Make offer = = cook.org : Make offer = = yachts.com : Make offer = = hearts.com : Make offer =0 Comments sort Sort By

Up next

ZEBRA - Animation Short Film
12 Apr 2019
ZEBRA - Animation Short Film
irish · 0 Views